Bambusové žaluzie jsou jedním z nejnovějších prvků na trhu stínění. Bambus je travina, jejíž  vysoký obsah křemíku zaručuje pružnost a neobyčejnou tvrdost. Tyto žaluzie je možno použít i ve  vlhkostně  a teplotně nestabilních, avšak větraných prostorách (WC, koupelny, zimní zahrady). Lamela pro výrobu žaluzií je tenká (tenčí než u dřevěných), lehká, neuvěřitelně pružná a přitom tvrdá a odolná.Nejde o masiv. Lamela vzniká lepením bambusových štěpů, kterým je docíleno maximální tvarové odolnosti proti zkroucení „do vrtule“. Jemné tónování odstínů jednotlivých lamel a drobné povrchové nerovnosti materiálu dávají žaluzii kouzlo přírodního prvku interiéru. K tomu přispívá i jemně prosvítající kresba bambusových štěpů a jejich spojení, která se objeví při natočení lamel proti přímému slunci.  Čtyřnásobné válcované lakování s dvojitou povrchovou „anti UV“ úpravou zaručují dlouhodobou stálobarevnost.

  • bambusové lamely 25 x 1,5 mm
    Lamely standardně dodáváme v 6-ti barevných odstínech:  vzorník

  • bambusové lamely 50 x 1,5 mm
    Lamely standardně dodáváme v 6-ti barevných odstínech: vzorník
  • Fotogalerie

Euro 25

e25

Žaluzie s šíří lamel 25 mm je přímo vyvinutá pro instalaci do eurooken či oken plastových (bez dělících příček). Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Boční vedení silonovou strunou. Ovládání je řešeno řetízkem, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie. Nabízíme tři barvy řetízku dle barvy žaluzie + stříbrný. Žaluzii je možno opatřit elektromotorem, který lze ovládat klasicky kabelem, popřípadě dálkově.

Comfort 25

c25

Tato žaluzie šíře 25 mm je určená pro instalaci do interiérů nebo na okenní křídla, tam, kde není možno instalovat žaluzii Euro 25. Montáž lze provést na stěnu či strop. Doporučujeme instalaci před okenní výklenek. Při instalaci na okenní rám doporučujeme boční fixaci silonovou strunou. Horní profil je krytý garnýží. Ovládání je řešeno řetízkem ve třech barvách  dle žaluzie + stříbrná . Žaluzii je možno opatřit elektromotorem, který lze ovládat klasicky kabelem, popřípadě dálkově.

Comfort 50

c50

Žaluzie šíře lamel 50 mm je určená  pro instalaci do interiérů. Montáž k okenním křídlům z hlediska masívnosti není obvykle možná. Proto doporučujeme instalaci před okenní výklenek. Horní profil je krytý garnýží. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie.Nabízíme tři standardní barvy řetízku dle barvy žaluzie + stříbrný. Žaluzii je možno opatřit elektromotorem, který lze ovládat klasicky kabelem, popřípadě dálkově.