Nabízíme kompletní sortiment zastiňovacích doplňků pro okna Velux, Fakro, Roto. Pro optimální využití střešních oken nabízí tyto firmy  množství výrobků, zajišťujících především zastínění, ale zároveň plní vysoce estetickou funkci. Všechny doplňky se dají snadno namontovat i dodatečně na již zabudovaná okna.

Lamelová žaluzie

Žaluzie umožňují účinnou a hlavně plynulou regulaci světla a tepla. Ovládání pomocí spodní lišty  (vytahování a spouštění) a posuvného jezdce (naklápění). Ideální pro místnosti, jako jsou kuchyně,  pracovny či koupelny.
 – manuální ovládání uchopením za spodní lištu
– dálkové ovládání na elektrický pohon

Zastiňující roleta

Účinné a praktické řešení, které poskytuje soukromí; jednoduché zastínění sloužící jako příjemná dekorace. Částečně průsvitný materiál mnoha odstínů a vzorů, působící jako filtr, utlumí prostup ostrého světla interiéru. Ideální pro každou místnost. Manuální ovládání s bočními hliníkovými lištami. Vedení v lištách umožňuje nastavit roletu v libovolné poloze.

Manuální ovládání s horní krycí lištou a třemi páry háčků pro nastavení, je jednoduchou a levnou variantou.

Zcela zatemňující roleta

Zcela zatemňující roleta je ideálním řešením hlavně pro úplné zatemnění, pro utlumení ostrého letního slunce. Velmi vhodná do dětských pokojů a ložnic. Nabídka rolet je v široké škále barev a vzorů, kde si můžete vybrat a sladit vše podle interiéru.

Plisovaná roleta

Plisovaná žaluzie je atraktivním dekoračním prvkem, který změkčuje přicházející světlo a umožňuje účinnou regulaci tepla. Je vedena v bočních vodících lištách, funguje jako tzv. létající- umožňující  nastavení v jakékoliv libovolné poloze odshora i odspodu. Lze ji kombinovat za výhodnou cenu i s roletami zatemňujícími. Vznikne tím velice funkční výrobek.

Venkovní markýza

Markýza na vnější straně okna umožňuje jednoduchou a velmi účinnou regulaci tepelného záření. Markýza je upevněna v horní části pod vrchním dílem oplechování. Manuálně se markýza jednoduše  z místnosti nasadí do háčků při otočeném okně.

Předokenní rolety

Předokenní rolety VELUX Vám zaručí klidný spánek. Poskytují příjemné zatemnění kdykoliv během dne a ztlumí případný hluk. V létě se horko nedostane dovnitř a v zimě ušetříte energii. Moderní design předokenních rolet VELUX velmi dobře ladí s každým typem střechy a ostatními prvky systému VELUX. Předokenní rolety můžete kdykoliv, i dodatečně, namontovat na všechna střešní okna VELUX. Předokenní rolety mohou být ovládány jednoduše ručně z interiéru.

6 ochraných prvků

  • ochrana před horkem – hliníkové lamely s PU jádrem zachytí až 97 % slunečního tepla
  • ochrana před ztrátami tepla – součinitel prostupu tepla se u okna díky předokenní roletě zlepší o 20 %
  • ochrana střešního okna – pevná konstrukce  chrání okno nejen před extrémními vlivy počasí
  • redukce hluku z deště a krupobití – roleta dokáže utlumit hluk z deště nebo krupobití až o 3 dB
  • úplné zatemnění místnosti – úplným zatažením předokenní rolety lze místnost dokonale zatemnit
  • ochrana soukromí – mechanismus uzamykání zabraňuje manipulaci s roletou z exteriéru.

Sítě proti hmyzu

Praktické a přitom elegantní řešení problémů s dotěrným hmyzem. Síť je umístěna na vnitřním ostění. Okno může zůstat otevřeno i při zatažené síti. U zalomeného okna nutno instalovat dvě sítě, které se uzavírají proti sobě (shora dolů a zdola nahoru). Pokud je síť umístěna mimo dosah, lze použít ovládací tyč. Možno pouze manuální ovládání.

Hliníkové nebo bílé lišty doplňků

Základní lišty rolet a žaluzií jsou hliníkové. Pro okna s polyuretanovou úpravou nabízíme lišty bílé, které na bílém okně působí zcela přirozeně (tzv. bílá linie).

  • Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných doplňků pro Vaše okna. Provedeme odbornou montáž výše uvedených výrobků, která zaručí jejich bezvadnou funkci a tím i Vaši dlouhou spokojenost s užíváním těchto výrobků.
  • Při objednání jednoho z doplňků velux, si prosím opiště z identifikačního štítku typ a velikost Vašeho střešního okna.
Opište si prosím typ a velikost střešního okna z jeho identifikačního štítku.Každé střešní okno VELUX je označeno na horní části křídla identifikačním štítkem s informačními údaji. Údaje slouží k objednání odpovídajících rolet a žaluzií nebo také servisních služeb.

1. Typ okna
2. Velikost okna
3. Varianta okna
4. Produktový kód