Lamelové dveře Dako Tyto dveře přináší do Vašeho interiéru příjemný přírodní materiál. Jsou vyrobeny ze smrkového dřeva, mořeného v 10-ti odstínech. Mimo  smrkového lze použít na výrobu další čtyři druhy dřeva, tyto se doporučují ponechat v přírodním provedení. Uzavírání je řešeno kleštinovým, magnetickým nebo mechanickým zámkem.
Dveře jsou vyráběny v provedení jednokřídlém i dvoukřídlém, prosklené i celodřevěné.
Předností dveří je montáž do stávajících zárubní a ostění nebo možnost jejich zabudování do ozdobných rámů nebo ostění, zhotovených podle přání zákazníka.
Tyto výrobky splňují veškeré požadavky stanovené nařízením vlády a na jejím základě jim byl vydán atest.

Dřevěný ozdobný rám

Je řešen jako stavebnice a slouží k zakrytí stávajícího stavebního otvoru či stávajících zárubní.Dále se dá využít k celkovému vytvoření ostění konstruovaného přímo pro shrnovací dveře.
Rám je vyráběn v rovném provedení, vyjímečně v provedení obloukouvého horního dílu.
Barevné provedení dle vzorníku odstínů dveří.
Dřevěné díly jsou spolu spojené lamelami Minispot. Připevnění na stěnu se řeší montážní pěnou, u šroubovaného rámu obvykle pomocí hmoždinek a vrutů.
Ozdobný rám v obojím provedení včetně špalety, lze objednat též pouze ostění bez špalet. Vzhledem k tomu, že vnitřní část rámu se přizpůsobuje stávající tloušťce zdi, musí být montážní otvor přesně změřen a závazná objednávka doplněna náčrtkem. Cena se v tomto případě odvíjí od šířky špalety a je smluvní.

vzorník barev | fotogalerie | komponenty